Soccer Schedule

April 2024 Soccer (Mixed Gender) - Multi Division - Sandy Springs - Wednesday

Wednesday, April 24

  Field 1 Field 2
7:15 PM
B Playoffs - Rained Out Game
8:15 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 1

Double Headers
Glory Goal
Byes
Old Knees FC
  Field 1 Field 2
7:15 PM
8:15 PM
 
  Glory Goal [2]
vs
 
  Schweddy Ballz [2]

9:15 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 8

Double Headers
Schweddy Ballz
Byes
Old Knees FC
  Field 1 Field 2
7:15 PM
8:15 PM
9:15 PM
 
  Flames [0]
vs
 
  All Hands No Feet [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 15

Double Headers
New Name Pending FC
Byes
Old Knees FC
  Field 1 Field 2
7:15 PM
 
  GALATASARAY [3]
vs
 
  Schweddy Ballz [1]

8:15 PM
 
  Messi Footwork [4]
vs
 
  Flames [5]

9:15 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 22

  Field 1 Field 2
7:15 PM
8:15 PM
 
  Glory Goal [4]
vs
 
  Flames [3]

9:15 PM
 
  Schweddy Ballz [6]
vs
 
  Old Knees FC [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 29

Double Headers
Old Knees FC
Byes
Glory Goal
  Field 1 Field 2
7:15 PM
 
  Jurassic Kick (ASSC) [1]
vs
 
  Flames [4]

8:15 PM
9:15 PM
 
  Messi Footwork [2]
vs
 
  GALATASARAY [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, June 5

Double Headers
Old Knees FC
Byes
Aegean Legends FC, GALATASARAY, Glory Goal, Schweddy Ballz, Messi Footwork
  Field 1 Field 2
7:15 PM
8:15 PM
 
  Old Knees FC [2]
vs
 
  Flames [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, June 12

Double Headers
Glory Goal, Messi Footwork , Old Knees FC
Byes
Goals R Us (ASSC), Jurassic Kick (ASSC), New Name Pending FC, All Hands No Feet, Atlanta United's C Team
  Field 1 Field 2
7:15 PM
 
  Flames [2]
vs
 
  Messi Footwork [2]

8:15 PM
 
  Old Knees FC [3]
vs
 
  Messi Footwork [4]

 
  GALATASARAY [4]
vs
 
  Glory Goal [3]

9:15 PM
 
  Glory Goal [4]
vs
 
  Old Knees FC [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, June 26

PLAYOFFS View Bracket
  Field 1 Field 2
7:15 PM
8:15 PM
9:15 PM
Upper Bracket
Finals
Lower Bracket
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)